
Käytetyt pääkoneet
Leipomoissa käytettyjä pääkoneita käytetään muun muassa taikinan jakamiseen ja pyöristämiseen. Jotkut valmistajat lupaavat tuloksen kuin käsin. Pääkoneet luovat parhaat olosuhteet käsintehdyille laadukkaille leivonnaisille.
Tule ammattilaisiksi kanssamme käytettyjä pääkoneita jotka ovat erittäin luotettavia ja vaativat vähän huoltoa. Markkinapaikaltamme löydät käytettyjä pääkoneita tunnetuilta merkeiltä, kuten Fortuna, WP - Werner Pfleiderer ja König. Pääkoneet täyttävät helposti myös ammattikäyttäjien tarpeet. Suurin osa tarjoamistamme käytetyistä pääkoneista on yleensä tilattavissa ja toimitettavissa heti.
Kun olet löytänyt oikean käytetyn pääkoneen, voit ottaa yhteyttä myyjään. Jos et ole varma, minkä käytetyn pääkoneen tarvitset, kerro siitä meille. Monen vuoden kokemuksemme ansiosta autamme mielellämme kaikissa käytettyihin koneisiin liittyvissä kysymyksissä.